Social Icons

Reklamlar

Stick Run Level Hilesi

Stick Run Level Hilesi
Facebook Stick Run Oyunu
     Stick Run engelleri geçerek koşulan bir oyun çeşidi ve Facebook’ta da oldukça sevilen bir oyun. İyi bir dikkat ve yetenek gerektiriyor.

Bu yüzden bazı bölümlerden sonra artık oyun iyice zorlaşıyor. Sizlere vereceğimiz Stick Run Level hilesi ile artık çok daha kolay oyunda yükselebilecek güçlenebilecek ve level atlayarak çok zor bölümleri bile çok daha rahat geçebileceksiniz.

Cheat Engine İndirin!
         Bu hilede sizler için gereken öncelikle Cheat Engine programı. Cheat Engine’in herhangi bir sürümünü bu hileyi yapmak için kullanabilirsiniz.
Cheat Engine İndir!

Stick Run Level hilesi nasıl yapılır? 
      Öncelikle Facebook’tan Stick Run oyununu açın ve daha sonra Cheat Engine programını açın.

En üstte File yazan sekmenin hemen altındaki butona basıp browserı seçmelisiniz. ( Stick Run ile ilgili gördüğünüz ibareyi seçin. )

Scan Type ayarını Search for Text, Value Type’ı ise String yapın ve text kısmına “ coins “ yazıp First Scan butonuna basın. Hemen sol taraftaki boş alanda arama sonuçlarınız çıkacak.

Bunların tümünü seçin ve kırmızı ok tuşuna basarak aşağıya indirin. Aşağıya inen arama sonuçlarına iki kez tıklayın. Karşınıza ufak bir kutucuk gelecek.

Boşluğu “ınfınıte” olarak doldurup “OK” butonuna basın. Hepsi bu kadar. Şimdi oyuna girin ve dilediğinizce Stick Run oynayın!

Cheat Engine’i daha önce bilgisayarınıza kurmadıysanız indirme linki: http://cheatengine.org/download/d1/CheatEngine62.exe

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hilelerle ilgili soru ve önerilerinizi yorum olarak yapabilirsiniz. Yazıların bir kısmı 2013'e ait olduğundan 2015 için çalışmıyor olabilir; bu nedenle çalışmayanları yorumlarda belirtirseniz seviniriz.

Yorumunuz için teşekkürler.