Social Icons

Reklamlar

Farmville 2 Hileleri (Sınırsız Hile)

farmville 2 sınırsız hile
Farm Ville 2 Sınırsız Hilesi
        Facebook'un milyonlarca kullanıcısı bulunan en popüler oyunlarından biri olan Farmville 2 için çok güzel bir hile ile karşınızdayız. Bu hile ile oyun içerisinde ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemelere sahip olacaksınız. Hiçbir kod ve hile ile uğraşmadan tek bir program ile aşağıdakilere sahip olabileceksiniz;

- Sınırsız Para
- İhtiyacınız olan tüm cash ve itemler bedava ve sınırsız
- Oyun içerisinde ki tüm birimler bedava ve sınırsız
- İhtiyaç duyacağınız su ve diğer materyaller bedava ve sınırsız
- Son olarak ihtiyacınız olan ve kapalı olan tüm itemler açık olarak
sizlerle.

Farmville 2 Sınırsız Cash ve Para Hilesi Anlatımı
        İhtiyacınız olan programı buraya tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İndireceğiniz programı bilgisayarınıza kurun ve oyun ile birlikte çalıştırıp hangi tarayıcı ile oyuna giriyor iseniz o tarayıcıyı seçin.

Programı çalıştırdıktan sonra sol tarafta gelen butonlara tıkladığınızda tüm özelliklerin parası sıfır olacaktır. Bununla birlikte cash ile satın materyallerde para ile dönüşecek ve paranız sınırsız olduğu için rahatlık ile alabileceksiniz. Biraz ingilizceniz var ise sol tarafta yer alan hileleri tek tek inceleyebilir ve aktif edebilirsiniz.

Sınırsız su, bölüm atlama gibi tüm özellikleri on/off seçeneği ile kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hilelerle ilgili soru ve önerilerinizi yorum olarak yapabilirsiniz. Yazıların bir kısmı 2013'e ait olduğundan 2015 için çalışmıyor olabilir; bu nedenle çalışmayanları yorumlarda belirtirseniz seviniriz.

Yorumunuz için teşekkürler.